Верховний Суд України висловився з приводу визнання та надання дозволу на примусове виконання рішення Міжнародного арбітражного суду Міжнародної торгової палати

Спір між компанією «СЕС АСТРА АБ» та ДП «Укркосмос» стосувався стягнення заборгованості за надані послуги з електронної передачі даних супутниковою системою «АСТРА».

Клопотання про визнання та надання дозволу на примусове виконання рішення арбітражного суду було подано компанією «СЕС АСТРА АБ» та розглядалось судами України неодноразово.

Так, правова позиція ДП «Укркосмос» зводилась до того, що склад арбітражного суду не відповідав угоді сторін, оскільки справа була вирішена одноособовим арбітром без згоди боржника.

Однак, Верховний Суд України дійшов висновку, що ДП «Укркосмос» брало участь в арбітражному процесі, заперечень щодо складу арбітражного суду та процедури призначення одноособового арбітра не заявляло, рішення Міжнародного арбітражного суду Міжнародної торгової палати від 4 серпня 2014 року не оспорювало, а тому клопотання компанії «СЕС АСТРА АБ» підлягає задоволенню.

З повним текстом постанови ВСУ від 22 березня 2017 року № 6-325цс17 можна ознайомитися за посиланням.


Контактна інформація

Приватний виконавець виконавчого округу міста Київ Авторгов Андрій Миколайович

Адреса офісу

03118, м.Київ, вулиця Кустанайська, будинок 5, квартира 20

Email

pv.avtorgov@gmail.com

Телефон

+30443531339, +380933531339