Костянтин Сілкін: більшість кандидатів у приватні виконавці це колишні чи діючі державні виконавці

Сілкін

Так, заступник директора Департаменту державної виконавчої служби Костянтин Сілкін зауважив, що дуже мало людей приходять з інших професій, хоча очікувався більш високий рівень представництва арбітражних керуючих, адвокатів, юристів підприємств тощо. Наразі, нажаль, багато з цих людей скептично ставляться до перспектив цієї професії.

Окрім цього, Костянтин Сілкін зазначив, що кількість осіб, які отримали посвідчення на початку липня місяця складає близько 100 осіб, однак на сьогодні лише 54 особи були внесені до реєстру приватних виконавців, тобто лише половина людей, яка має всі права для того щоб відкрити офіс і почати працювати – лише половина з них спромоглася це зробити.
Завершив свій виступ з цього приводу Костянтин Сілкін риторичним запитанням: «Чому шановні колеги? Чого чекаємо?»

Слід зазначити, що останній іспит для майбутніх приватних виконавці було проведено 04 липня 2017 року. Станом на 08 вересня 2017 року дата проведення найближчого іспиту невідома.
Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр повідомив, що зазначена затримка пов’язана з неможливістю зібрати відповідний кворум Тимчасової кваліфікаційної комісії приватних виконавців, а тому наразі розглядається питання щодо заміни деяких членів комісії більш «мобільними» особами, які не мають великого навантаження.


Контактна інформація

Приватний виконавець виконавчого округу міста Київ Авторгов Андрій Миколайович

Адреса офісу

03118, м.Київ, вулиця Кустанайська, будинок 5, квартира 20

Email

pv.avtorgov@gmail.com

Телефон

+30443531339, +380933531339