Новий інститут приватних виконавців в Україні: перші помітні успіхи

Надихаюча статистика

За 2017 рік в Україні в три рази збільшилася кількість виконаних судових рішень у цивільних і господарських справах – з 6% у 2016 році до 18% у 2017. Про це повідомляє Міністерство юстицій України у своєму звіті, оприлюдненому 23 жовтня 2017 року.<

Частково це відбулося внаслідок прагнення України до змін і початку переходу до приватної системи виконання судових рішень. Зростання кількості приватних виконавців стало значним досягненням із моменту прийняття пакету законів у червні 2016 році.

Подробнее...

В Україні стало можливим швидко виконати судове рішення

«Знаючи про тривалі бюрократичні процедури виконання судових рішень державними виконавцями, мій клієнт- юридична особа з квітня чекав на реальне запровадження інституту приватних виконавців і не помилився»- поділився своїм досвідом адвокат Артем Багінський.

В квітні 2017 року господарським судом було ухвалено рішення про стягнення 3,5 млн. гривень на користь мого клієнта.

Нами було прийнято рішення чекати на запровадження інституту приватних виконавців, та передати їм примусове виконання цього рішення, оскільки відповідач - відома банківська установа, у добровільному порядку його не виконував.

Подробнее...

Асоціація приватних виконавців України зареєстрована – 41758154

АПВУ

24 листопада 2017 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було внесено запис, яким фактично створено Асоціацію приватних виконавців України.

Адресою місцезнаходження Асоціації є: м. Київ, вулиця Шепелєва Миколи, будинок 6.

Подробнее...

Асоціація приватних виконавців України буде створена вчасно

Асоціація приватних виконавців України

Про це повідомив заступник директора Департаменту державної виконавчої служби Костянтин Сілкін:

«Як ви знаєте, Асоціація передбачена законом і за законом усі приватні виконавці автоматично становляться її членами. На Мінюст наразі покладено обов’язок створення цієї Асоціації, скликання установчих регіональних з’їздів та скликання загальноукраїнського з’їзду для того, щоб дати початок діяльності Асоціації приватних виконавців України. Міністерство готовиться до цього.

Подробнее...

Контактна інформація

Приватний виконавець виконавчого округу міста Київ Авторгов Андрій Миколайович

Адреса офісу

03118, м.Київ, вулиця Кустанайська, будинок 5, квартира 20

Email

pv.avtorgov@gmail.com

Телефон

+30443531339, +380933531339